O nas Baza

Na Półwyspie Helskim Bo Sport obecny jest od ponad 30 lat. Nasza baza znajduje się na campingu ,,Chałupy 3”.
Baza chałupy3

Sezon nad Bałtykiem zaczyna się 1 maja i kończy 30 września. Półwysep Helski stał się bardzo popularnym miejscem dla amatorów sportów wodnych szczególnie windsurfingu, kitesurfingu i katamaranu.

Infrastruktura turystyczna z roku na rok poprawia się i w niektórych dziedzinach jest na poziomie europejskim. Oferta kursów sportowych, wypożyczalni sprzętu wodnego, lekcji windsurfingu, kita i katamaranów jest bardzo bogata.

Baza chałupy3

Ścieżka rowerowa łącząca Trójmiasto z Helem bardzo poprawiła możliwości komunikacyjne w dojeździe na zatłoczony Półwysep.

Obok zajęć sportowych można przyjemnie spędzić czas odwiedzając znane miejscowości: Władysławowo, Jastrzębią Górę, Chałupy, Kuźnicę, Jastarnię, Juratę, Hel, Puck czy Rewę. Wieczorem na gości czeka program artystyczno-rozrywkowy w licznych restauracjach i barach znajdujących się na campingach.

Baza chałupy3

Camping ,,Chałupy 3” na którym mieści się baza sportowa Bo Sportu należy do najlepszych na Półwyspie Helskim. W sezonie wakacyjnym na campingu znajdziecie: domki turystyczne, miejsca na przyczepy i namioty, sklepy windsurfingowy, kitowy i spożywczy, toalety, prysznice, bar i restaurację. Tawerna windsurfingowa zapewnia doskonałą kuchnię, a tatar z łososia został zakwalifikowany już do potraw kultowych. W barze można szybko, smacznie i tanio zjeść potrawy domowej kuchni polskiej i regionalnej.

Spot

Baza Bo Sportu znajduje się bezpośrednio nad wodą. Mamy własną plażę, gdzie wygodnie można taklować pędniki. Dużą zaletą dla uczących się jest bezpieczny akwen treningowy. Dno jest piaszczyste bez kamieni, raf i muszli. Woda w zatoce jest płytka, nawet daleko od brzegu. Nad bezpieczeństwem uczestników kursów i lekcji czuwają instruktorzy, którzy mają do dyspozycji 2 łodzie motorowe. Bezpośrednio przy naszej plaży jest zbudowane kilkunastometrowe molo, które bardzo ułatwia rodzicom obserwacje dzieci w czasie zajęć na wodzie.

O nas

Zobacz też:
Instruktorzy
Sprzęt
Cennik
Galerie
Kamera online
Zawody