Na Półwyspie Helskim Bo Sport jest obecny od kilkunastu lat. Nasza baza sportowa znajduje się na campingu ,,Chałupy 3”.

Sezon nad Bałtykiem zaczyna się 1 maja i kończy 30 września. Półwysep Helski stał się bardzo popularnym miejscem dla amatorów sportów wodnych szczególnie windsurfingu, kitesurfingu i katamaranu. Infrastruktura turystyczna z roku na rok poprawia się i w niektórych dziedzinach jest na poziomie europejskim. Oferta kursów sportowych, wypożyczalni sprzętu wodnego, lekcji windsurfingu, kita i katamaranów jest bardzo bogata. Oddana niedawno ścieżka rowerowa wzdłuż całego Półwyspu bardzo usprawniła komunikację pomiędzy campingami jak również otworzyła możliwość bezpiecznej turystyki rowerowej. Jest ambitny plan władz lokalnych wydłużenia ścieżki rowerowej najpierw do Pucka a później do Rewy i Trójmiasta. Obok zajęć sportowych można przyjemnie spędzić czas odwiedzając znane miejscowości: Władysławowo, Jastrzębią Górę, Chałupy, Kuźnicę, Jastarnię, Juratę, Hel, Puck czy Rewę. Wieczorem na gości czeka program artystyczno-rozrywkowy w licznych restauracjach i barach znajdujących się na campingach i na plażach morskich.


Camping ,,Chałupy 3” na którym mieści się baza sportowa Bo Sportu należy do najlepszych na Półwyspie Helskim. W sezonie wakacyjnym na campingu znajdziecie: domki turystyczne, miejsca na przyczepy i namioty, sklepy windsurfingowy, kitowy i spożywczy, kawiarenkę internetową, toalety, prysznice, bar i restaurację. Tawerna windsurfingowa zapewnia doskonałą kuchnię, a tatar z łososia został zakwalifikowany już do potraw kultowych. W barze można szybko, smacznie i tanio zjeść potrawy domowej kuchni polskiej i regionalnej.

49

49

49

Baza Bo Sportu znajduje się bezpośrednio nad wodą. Mamy własną dużą plażę, gdzie wygodnie można taklować pędniki. Dużą zaletą dla uczących się jest bezpieczny akwen treningowy. Dno jest piaszczyste bez kamieni, raf i muszli. Woda w zatoce jest płytka, nawet daleko od brzegu. Przeszkadza to czasami osobom pływającym na deskach z bardzo długimi statecznikami. Bo Sport w deskach klubowych używa krótkich stateczników o zwiększonej powierzchni bocznej. Nad bezpieczeństwem uczestników kursów i lekcji czuwają instruktorzy, którzy mają do dyspozycji 3 łodzie motorowe. Bezpośrednio przy naszej plaży jest zbudowane kilkunastometrowe molo, które bardzo ułatwia rodzicom obserwacje dzieci w czasie zajęć na wodzie.