Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Zakwaterowanie

Zdjecie
Kastri Village 2 i 3 - osobowe studia oraz 4 i 5-osobowe apartamenty położone na wzgórzu, 300 metrów od plaży i 1800 metrów od bazy windsurfingowej. Ze wzgórza rozciąga się piękny widok na zatokę. Do dyspozycji gości: basen, restauracja, bar.
W studiu / apartamencie znajdują się aneks kuchenny, sypialnia i pokój dzienny,
TV, łazienka (WC, prysznic), weranda, klimatyzacja. Wszystkie apartamenty/studia
są po remoncie.

Grandes Apartments położone są 70 metrów od plaży i ~1100 metrów od bazy windsurfingowej.
Zakwaterowanie w 3-osobowych apartamentach składających się z sypialni, pokoju dziennego z dwoma pojedynczymi łóżkami, aneksu kuchennego, łazienki (WC, prysznic), werandy. Obok apartamentów znajduje się tawerna.

Glaros Apartments znajdują się przy plaży, ~950 metrów od bazy windsurfingowej. Zakwaterowanie w 2 - osobowych studiach lub 4 - osobowych apartamentach. W studiu/apartamencie znajduje się aneks kuchenny, 2-osobowa sypialnia i pokój dzienny z dodatkowymi łóżkami (dot. tylko apartamentów), łazienka (WC, prysznic), weranda. Na terenie kompleksu turystycznego znajduje się tawerna i minimarket.

Casa Di Mare odległe o 150 m od morza i 2,5 km od Palekastro. 2 oddzielne budynki składają się z 6 apartamentów dla 2 - 4 osób. Wszystkie apartamenty składają się z klimatyzowanej sypialni, pokoju dziennego z 2 dadatkowymi łóżkami, małej kuchni i łazienki. Pierwszy rząd 3 apartamentów posiada taras z widokiem na morze. Drugi rząd apartamentów posiada również tarasy z widokiem na gaj oliwny. Wszystkie apartamenty są urządzone w starym greckim stylu. W odległości 150 m znajduje się tawerna.


zobacz całą galerię

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl
Zobacz galerie
Castri Village
Glaros Apartaments
Grandes Apartaments
Casa Di Mare Apartments
Hersonissos Sam Sports Kreta