Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Zakwaterowanie

Zdjecie
Hotel Shams Safaga 4*, posiada 374 pokoje w budynku hotelowym i bungalowach. Hotel zapewnia: kantor wymiany walut, opiekę medyczną, klub dla dzieci, basen, saunę, łaźnię turecką, jacuzzi, salon masażu, program rozrywkowy, bary, restauracje, leżaki, parasole. Hotel oferuje pełne wyżywienie lub 2 posiłki dziennie.

Hotel Imperial Shams Abu Soma 5* , otwarty w listopadzie 2007 roku, położony jest bezpośrednio na plaży 50 km na południe od Hurghady i 7 km na północ od Safagi. Klub dla kiciarzy Skyriders położony jest bezpośrednio przy hotelu, Club Mistral ze sprzętem windsurfingowym znajduje się 500 m od hotelu. Hotel posiada 322 pokoje, 3 restauracje, kawiarnię, kafejkę internetową, dyskotekę, 2 baseny, basen dla dzieci, beach bar, spa z masażem, jacuzzi, siłownia.

Pokoje: hotel posiada 2 kategorie pokoi - standardowe i superior. Wszystkie pokoje mają widok na morze. Pokoje standardowe są wygodnie i nowocześnie urządzone i posiadają: łazienkę, klimatyzację, lodówkę, satelitarną TV, sejf, balkon, łącze internetowe i telefon.
Pokoje superior mają powierzchnię 40 m 2. 2 poziomowe apartamenty na parterze posiadają: łazienkę, kuchnię i salon a na piętrze sypialnię i łazienkę. Apartamenty położone nad morzem mają wielkość 30 m 2 i duży balkon.

Hotel Menaville 4* położony przy Klubie Nathalie Simon w Safadze
Usytuowany jest nad Zatoka Safaga 45km od lotniska w Hurghadzie i 8km przed miejscowoscia Safaga. Hotel o niskiej zabudowie, z rozleglą ( 700m ), piaszczystaą prywatną plażą, przepieknymi ogrodami, mila atmosfera i przyjemna obsluga.
Hotel dysponuje dwoma rodzajami pokoi: standard – 1-2-3 osobowe, superior usytuowane w pierwszej linii przy morzu, 1-2-3 osobowe. Pokoje wyposażone sa w: klimatyzację, telewizor z satelitą, telefon, balkon lub taras, lodówkę.
Na tarenie hotelu jest do dyspozycji kafejka internetowa, bankomat, restauracje, bary, klub dla dzieci, korty tenisowe, basen z jacuzzi usytuowanym w centralnej jego części.


zobacz całą galerię

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl
Zobacz galerie
Hotel Imperial Shams Abu Soma
Hotel Shams