Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje ogólne


TLH Heliskiing & Heliboarding to fascynująca przygoda w górach położonych w British Culumbia w Kanadzie. Wyprawy helikopterem w góry na dekę lub narty realizowane są od 1991 roku. Helikopter obsługuje 2 grupy po 11 osób. Region narciarski który TLH Heliskiing obejmuje swoim działaniem sięga 3500 km2. Przelot, transfer: Baza TLH Heliskiing znajduje się Tyah Mountain Lake Resort około 200 km od Vancouver. Transfer odbywa się busem lub na specjalne życzenie helikopterem. Bus jedzie w zależności od pogody 6 – 7 godzin, helikopter leci 1 godzinę.
Wiecej

Zakwaterowanie

Hotel Tyax Mountain Lodge położony jest nad brzegiem zamarzniętego jeziora Tyax. Hotel oferuje wygodne 1 lub 2 osobowe pokoje z łazienkami. W hotelu jest również jacuzzi, sauna, salon masażu, bar. Hotel jest również doskonały dla osób nie uprawiających narciarstwa czy snowboardu.
Wiecej

Informacje narciarskie/snowboardowe


Zwykle udaje się zrobić 10 – 15 zjazdów dziennie pokonując 6 000 – 9 000 metrów różnicy poziomów (,,Vertical Meters”). W ciągu 7dniowego pobytu klienci mają zagwarantowane przejechanie 30500 ,,Vertical Meters”. Program TLH Heliskiing oferuje 7, 5, 4, 3 i 2 dniowe pobyty w Tyax.
Wiecej

Pogoda

Temperatura zwykle waha się pomiędzy minus 5 i minus 15 stopni C, możliwy jest również okresowy spadek temperatury do minus 30 stopni C. Zwykle powyżej 1800 metrów n.p.m pokrywa śnieżna wynosi 3 - 4 metrów. Na podstawie statystyki można powiedzieć, że 75 % dni w sezonie mają dobre warunki narciarsko - snowboardowe. Średnio w sezonie notuje się ½ dnia nie nadającego się do jazdy na tydzień pobytu.
Wiecej

Cennik

Cena pakietu TLH Heliski obejmuje: - zakwaterowanie w pokoju dwu lub jednoosobowym z łazienką w przepieknym Tyax Resort wraz z możliwością korzystania z całego zaplecza rekreacyjnego hotelu - 3 posiłki dziennie - opiekę przewodnika - transfery autobusowe z Vancouver lub Whistler do bazy w Tyax i z powrotem - korzystanie z detektorów lawinowych
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl