Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Szukaj w katalogu produktów:
wybierz ofertę

Latawiec North Kitebording Rebel 10 m 2014 + Bar North Kiteboarding Trust Bar 5th El 24 m 2013

producent:

cena 1500


PRODUKT   NIEDOSTĘPNY
opis:
Latawiec Kitesurfingowy NORTH KITEBOARDING Rebel 2013

Najbardziej uniwersalny latawiecNorth'a. Najmocniejsze strony to wave i freeride ale spokojnie się naadje do freestyle czy race .
Jest jednym z najlepiej sprzedających się latawcy i ma swoich zwolenników na całym świecie.

Wszystkie modele Rebel 2013 oferują ogromny zakres wiatrowy, najszerszy ze wszystkich latawców North'a. Perfekcyjny lift i niesamowity wręcz hangtime, rewelacyjna jazda pod wiatr, szybkie trymowanie, świetny feel, łatwe prowadzenie, 100 % sterowność nawet w depowerze i błyskawiczny depower. Taka charakterystyka sprawiają, że Rebel sprawdza się w każdych nawet bardzo ciężkich i nieprzewidywalnych warunkach. Rebel 2013 doskonale łączy w sobie moc i manewrowość co czyni go idealnym dla riderów szukujących jednego latawca do wawe i freeride.

O tym jak doskonałym latawcem jest Rebel przy jeździe pod wiatr świadczy fakt, że cześć team-u Northa używa go jako Race. W rezultacie zastosowania nowej konstrukcji zyskał on sterowność i feel zbliżony do lekkich 3 tubowych latawcy, zachowując przy tym charakterystykę latawcy 5 tubowych stabilność i przewidywalność.

Tuby poprzeczne zwężone od strony krawędzi spływu rozszerzają się stopniowo osiągając maksymalną średnicę przy krawędzi natarcia. Dzięki temu rozwiązaniu tylna część latawca zyskuje elastyczność co przekłada się na lepszy ciąg przy słabszym wietrze i łatwiejsze szybsze sterowanie. Aby poprawić ciąg w top end spłaszczono nieco środkową część latawca.


-Pięciolinkowy system
-Najlepszy zakres wiatrowy wśród modeli Northa
-Szybki i bardzo skuteczny depower
-Masywny Hangtime
-Manewrowość i szybka reakcja nawet w depowerze
-System linek ułatwiający startowanie latawca z wody
-Siły rozkładają się na całej powierzchni latawca
-Doskonały do jazdy pod wiatr !

Rebel jest niezawodnym, stabilnym, bardzo wydajnym w dowolnych warunkach latawcem. Posiada dużą siłę ciągu, ogromny de-power już przy niewielkim poruszeniu barem, oraz szeroki zakres wiatrowy. Doskonały dla miłośników wave'a oraz all-terrain freeride. Wykonany jest z mocnych, trwałych materiałów w sposób pozwalający na rozkladanie się siły po jego całej powierzchni. Pozwala tym samym na próbowanie wysokich skoków i agresywne zwroty na falach. Łatwo poddaje się kontroli, a postawienie go z wody nie nastręcza problemów. Dzięki systemowi Loaded 5th Line istnieje możliwość podpięcia dodatkowej piątej linki, co zagwarantuje Ci stuprocentowe bezpieczeństwo. Technologia North Lazy Pump sprawi, że błyskawicznie znajdziesz się na wodzie już przy pierwszym podmuchu wiatru. Znana z innych latawców technologia Adaptive Tip umożliwia modyfikację podpięcia linek, co umożliwia nam zmianę jego charakteru – latawiec może być bardziej stabilny lub mieć lepszy czas reakcji na ruchy bara.

Bar NKB 5 linkowy długość linek 24 m z 2014 roku

Istnieje możliwość zakupu samego latawca lub samego baru. Cena samego latawca 1100 zł; cena baru 400 zł.

Latawiec używany po szkole Bo Sport Travel w Chałupach; stan dobry ; naprawy na zdjęciach; zawór inflate nie trzyma przy pompowaniu, po zablokowaniu klipem powietrze nie schodzi; tuby trzymają powietrze.

Bar używany po szkole Bo Sport Travel w Chałupach; sprawny po przeglądzie.

Zestaw po przeglądzie serwisowym sprawny bez konieczności napraw.

dostępne rozmiary:
Brak danych

gdzie kupić: