Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Szukaj w katalogu produktów:
wybierz ofertę

Latawiec North Kitebording EVO 6 m 2013 + Bar North Kiteboarding Quad Control 19 m 2013

producent:

cena 1300


PRODUKT   NIEDOSTĘPNY
opis:
Latawiec Kitesurfingowy NORTH KITE Evo 2013

Szczyt EVOlucji latawców allround coś dla riderów którzy zmieniają swój styl jazdy równie często jak ubrania. Jaime Herraiz to postać której nie trzeba przedstawiać, jego wyczyny freestyle, freeride i wave mówią same za siebie, a EVO jest jego najlepszym przyjacielem. Zalety Evo Docenił także Tom Hebert który znany jest ze swoich oldscoolowych tricków i wyczynów wave.

Chociaż Evo to Hybrid Delta daje bardzo płynne przewidywalne odczucie które przypomina raczej to znane z latawców typu C. W tegorocznym modelu wprowadzono technologię Adaptive Tips, zmieniono także konstrukcję tub dzięki czemu można dużo precyzyjniej i łatwiej kontrolować przepływ powietrza w latawcu. Zmiany te wpłynęły na poprawę szybkości skręcania i skróciły czas reakcji na ruchy drążka, nowy EVO jest więc bardziej żwawy od swojego poprzednika. Większe rozmiary mają teraz pełniejszy profil co znacznie poszerzyło ich dolny zakres wiatrowy. Evo można w zależności od preferencji trymować na bomie cztero lub pięcio linkowym.

Doskonały Depower, łatwe skręcani i minimalny czas reakcji pozwalają niemal instynktownie kierować latawcem i wyczuwać czy znajduje sie on w oknie. Freeride czy Freestyle, łagodne fale czy bałwany, hooked czy unhooked, z EVO decyzja należy tylko do ciebie.

DELTA ORIENTATED DESIGN
GOOD LOW END
MOST VERSATILE KITE IN THE NORTH KITEBOARDING RANGE
EASY UNHOOKING ABILITIES
GOOD HANGTIME AND LIFT
EXTREMELY STABLE


Cena latawca bez bar-uEvo jest niezawodnym, stabilnym, bardzo wydajnym w dowolnych warunkach latawcem. To połączenie latawców przeznaczonych do new-school i freeride. Doskonale nadaje się także do wave'a. Pozwoli Ci zostać mistrzem w trickach unhooked, kiteloopach i wysokich skokach, a także w pływaniu freeridowym. Agresywny pop zaś zagwarantuje Ci niezapomniane wrażenia z ćwiczenia tricków wake i newschool. Łatwo poddaje się kontroli, dostosowuje do poziomu użytkownika, a postawienie go z wody nie nastręcza problemów, czemu pomaga jego zaokrąglony kształt. Dzięki systemowi 4-line Kite with 5th Line Ability istnieje możliwość podpięcia w razie potrzeby dodatkowej piątej linki, co zagwarantuje Ci stuprocentowe bezpieczeństwo. Technologia North Lazy Pump sprawi, że błyskawicznie znajdziesz się na wodzie już przy pierwszym podmuchu wiatru. Znana z innych latawców technologia Adaptive Tip umożliwia modyfikację podpięcia linek, co umożliwia nam zmianę jego charakteru – latawiec może być bardziej stabilny lub mieć lepszy czas reakcji na ruchy bara.

Przeznaczenie Freeride/Wave

Nar NKB 2013 r, 19 m, 4 linkowy

Istnieje możliwość zakupu samego latawca lub samego baru. Cena samego latawca 900 zł; cena baru 400 zł.

Latawiec używany po szkole Bo Sport Travel w Chałupach; stan dobry; naprawy na zdjęciach (6 małych łatek po mikro dziurkach); tuby trzymają powietrze.

Bar używany po szkole Bo Sport Travel w Chałupach; sprawny po przeglądzie.

Zestaw po przeglądzie serwisowym sprawny bez konieczności napraw.

dostępne rozmiary:
Brak danych

gdzie kupić: