Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje ogólne


Sardynia to skalista wyspa, druga pod względem wielkości na Morzu Śródziemnym. Na Sardynii warte zobaczenia są warowne wieże obserwacyjne, które pochodzą z połowy II tysiąclecia przed Chrystusem. Na wyspie znajduje się ich około 7000. Budowane były bez użycia zaprawy z ociosanych kamieni. SARDYNIA to też perfekcyjne miejsce do uprawiania sportów wodnych. Kitesurfing, Windsurfing, Surfing, Wakeboarding. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!!!!
Wiecej

Spot


Spot – Porto Botte, charakteryzuje się lazurową, płytką wodą, piaszczystą plażą oraz kierunkiem wiatru side-on shore, który jest idealny do szkolenia. Statystyka mówi, że na spocie wieje 80 % dni w miesiącu. Szkolenie windsurfingowe odbywa sie pod okiem Marty Hlavaty-Orłowskiej.
Porto Pollo, na pólnocy Sardynii, jest akwenem dla prawie wszystkich poziomów umiejętności. Przy wschodnim jak i przy zachodnim wietrze zarówno zwolennicy płaskiej wody jaki fali znajda tu cos dla siebie.
Wiecej

Informacje windsurfingoweBaza Pro Center w Porto Polo otwarta jest od połówy kwietnia do listopada. Posiada 200 nowych desek windsurfingowych 2014 RRD oraz żagle Neil Pryde.
W szkole SKY HIGH szefem szkolenia windsurfingowego jest wielokrotna Mistrzyni Polski, Europy, 3 krotna Mistrzyni Świata w Formule Windsurfing - Marta Hlavaty-Orłowska. Szkoła dysponuje deskami firmy Starboard, żaglami Ezzy Sails oraz MauiSails. Sprawdź ceny kursów.
Wiecej

Informacje kitesurfingowe


Na południowym wybrzeżu Sardynii na spocie Porto Botte działa szkoła SKYHIGH prowadzona przez polskich instruktorów kitesurfingu. Baza w Porto Polo Pro Center posiada kity RRD prowadzi szkolenia na kazdym poziomie IKO. Sprawdż ceny kursów.
Wiecej

Zakwaterowanie


Hotel Posada 4*/ Palau
Cena od: 2624 PLN /os./7 dni / All Inclusive
Hotel Capo D orso Marina ***/ Palau
Cena od: 2420 PLN/ os./7 dni/ All Inclusive
Oba hotele położone na północnym wybrzeżu ok. 7 km od spotu windsurfingowego w Porto Polo.
Przeloty czarterem do Olbi od końca maja co tydzień z Warszawy i od połowy czerwca z Katowic.
Cena od: 1196 PLN
Czarter do Cagliari od początku czerwca od 1146 PLN.
Na południowym zachodzie Sardynii można wynająć apartamenty jak i całe domy. Ceny apartamentów zaczynają się już od 20 €/os za dobę.
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl