Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje ogólne


Informacje ogólne: Samos – rodzinna wyspa Pitagorasa, często nazywany jest szmaragdem morza Egejskiego. 2 pasma górskie zajmujące większą część wyspy pokryte są lasem iglastym, niezliczonymi winnicami i gajami oliwnymi. Połączenie zielonych zboczy górskich z błękitnymi wodami morza Egejskiego tworzą niezapomniany krajobraz. Na Samos znajdziecie świetne warunki do windsurfingu jak również do wspinaczki, joggingu i rowerów górskich. ,,Samos windsurfing.gr ” z którym współpracujemy należała do sieci Fanatic Boarders Center (FBC). Transfer z lotniska trwa 20 minut. Klub jest położony w odległości 5 minutowego spaceru od wioski Kokkari.
Wiecej

Spot


Samos windsurfing.gr położony jest na północnym wybrzeżu Samos. Meltemi wieje side shore z lewej strony tworząc świetne warunki szczególnie do pływania freeridowego. Po południu możemy liczyć na wzmocnienie Meltemi lokalnym wiatrem termicznym. Klub jest świetnie położony i zorganizowany. W trakcie naszego pobytu mieliśmy drobny kłopot z wyjściem na wodę ponieważ przy samym brzegu morze wyrzuca małe kamienie. Właściciel stacji Giorgos obiecał zrobić z tym porządek na najbliższy sezon.
Wiecej

Zakwaterowanie


Przeloty czarterem co tydzień od połowy czerwca.
Hotel Arion – 4* hotel odległy 300 m od klubu windsurfingowego.
Hotel położony na zboczu górskim w otoczeniu lasów sosnowych posiada wspaniały widok na góry i morze.
Cena od: 2199 PLN/osoba/ 2 posiłki
Hotel Athena Beach ***/ KOKKARI Hotel składa się z kilku budynków o tradycyjnej architekturze otoczonych pięknym ogrodem z bananowcami, kwiatami i kaktusami. Dumą hotelu jest ładny basen, ze zintegrowanym brodzikiem dla dzieci. Do centrum KOKKARI, z tawernami barami, restauracjami i sklepikami ok. 300 m. Szkoła windsurfingu ok. 500 m od hotelu.
Cena od: 1856 PLN/ osoba / śniadania

Więcej ofert na stronie:
http://www.bosporttravel.pl
Wiecej

Informacje windsurfingowe


Baza Samos windsurfing.gr jest otwarta od maja do października od godziny 9.30 do ostatniego klienta będącego na wodzie. Wiatr side shore z lewej strony. Pływa się w dużej otwartej zatoce nad brzegiem której położone jest malownicze miasteczko Kokkari. Warunki morskie z umiarkowaną falą (do 2 metrów) i niewielkim przybojem. 200 metrów powyżej klubu znajduje się dobre osłonięte miejsce dla początkujących z pasem płytkiej wody.
Sprawdź ceny na 2018.
Wiecej

Informacje kitesurfingowe


W pobliżu klubu znajdują się spoty dla kita ale nie sprawdziliśmy tego osobiście.
Wiecej

Cennik


SAMOS WINDSURFING.GR SAMOS.
Sprawdź ceny wypożyczenia sprzętu windsurfingowego 2015.
Rezerwacja desek w Bo-Sport. Ubezpieczenie płatne na miejscu.
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl