Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje ogólne


Safaga znajduje się 50 km na południe od lotniska w Hurghadzie. Małe portowe miasteczko stało się popularną miejscowością turystyczną. Tu znajduje się jeden z najlepszych spotów windsurfingowych i kitesurfingowych w Egipcie. Szeroka piaszczysta plaża, bezpieczny akwen i doskonale wyposażony klub zapraszają.
Wiecej

Spot


Spot w Safadze znajduje się przy hotelu Shams oraz Menaville . Duża piaszczysta plaża jest świetnie położona i zapewnia niezakłócony wiatr. Rano wiatr wieje z lewej strony cross offshore, po południu zmienia się na side-shore.
Wiecej

Zakwaterowanie


WYLOTY CZARTEROWE CO TYDZIEŃ Z KATOWIC, KRAKOWA, POZNANIA, GDAŃSKA, SZCZECINA, WROCŁAWIA, WARSZAWY.

Hotel Shams Safaga 4* Cena od 1519 PLN/os/7 nocy/All Inclusive
Hotel Imperial Shams Abu Soma 5*Cena od 1999 PLN/os/7 nocy/All Inclusive
Hotel Menaville Safaga 4* Cena od 1455 PLN/os/7 nocy/HB
Więcej ofert na stronie:
http://www.bosporttravel.pl
Wiecej

Informacje windsurfingowe


ION CLUB: otwarty w godzinach 08.30 – 17.00 kursy w językach: angielski, niemiecki, francuski, arabski, włoski. 110 desek Mistral,170 pędników North.
Sprawdź ceny kursów i wypożyczenia sprzętu windsurfingowego.
Club Nathalie Simon w Safadze posiada 10 – letnie doswiadczenie Centrum mieści się w hotelu Menaville bezpośrednio przy rozleglej piaszczystej plaży w Zatoce Safaga.
Wiecej

Informacje kitesurfingowe


Sky Riders jest częścią ION CLUB odpowiedzialną za kitesurfing. Klub wyposażony jest w kity i deski North Kiteboarding. Kity: Rhino, Vegas, Toro 06, Buster. Deski: Fish, Jaime, Dragon, Defender, Sumo. Club Nathalie Simon w Safadze posiada 10 – letnie doswiadczenie położony przy hotelu Menaville. Prowadzone są tu kursy kite i windsurfingowe. Klub posiada sprzęt Cabrinha, North.
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl