Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Windsurfing, kitesurfing, snowboard - Aktualnosci

Rejs katamaranem na Karaibach - Last Minute

Zdjecie
dodano: 2011-10-17
Południowe wyspy Karaibów to bez wątpienia najpiękniejsza część tego archipelagu, który żeglarze nazywają „Sailing paradise”.
Zamiast myśleć o grubości zimowej czapki, będziesz zastanawiać się nad kolorem stroju kąpielowego i nad tym, czy dzisiaj zjesz na obiad świeżo złowionego tuńczyka, czy raczej grillowaną langustę?

TERMIN I CENY (Ostatnie 2 miejsca)
Termin : 03.12-17.12.2011 (14 dni) Cena za 2 osoby:
1190 EUR, 1 osoba: 890 EUR!!!

Daty zaokrętowania i wyokrętowania z jachtu na Martynice. Można przylecieć parę dni wcześniej/wrócić parę dni później - aby pozwiedzać Martynikę oraz wykorzystać najtańsze przeloty.
Część naszych załogantów tak robi - doradzamy niedrogie noclegi na Martynice oraz miejsca, które szczególnie warto odwiedzić.
Cena obejmuje:
* koję na jachcie,
* opiekę skipera,
* szkolenie podstawowe,
* pościel i ręczniki,
* sprzątanie jachtu,
* obsługę w zakresie kupna biletów,
* podatki,
* ubezpieczenie kaucji
* niezapomnianą przygodę.
Dodatkowe koszty:
* Cena biletów lotniczych teraz od 2.900 PLN !!!! Pomagamy w zakupieniu najtańszych biletów.
* transfer z lotniska (ok. 20-30 EUR/osobę),
* Kasa Jachtowa: prowiant na jacht, paliwo do jachtu, opłaty za cumowanie i wodę, opłaty klimatyczne i celne - wg realnych kosztów: szacunkowo 150 EUR/osobę),
(skipper nie składa się do kasy jachtowej)
* jedzenie w lokalnych knajpkach to około 10-15 EUR/obiad (załoga żywi skipera)
* wycieczki: wulkany, dżungla, wodospady: w sumie około 10-30 EUR/osobę (zależnie od liczby chętnych),
• kaucja zwrotna -mała 80 EUR osoba, kaucja za jacht jest zwracana w całości, gdy zwracamy jacht cały i bez uszkodzeń

JACHT
Komfortowy katamaran - CATANA 43

POGODA
Na Karaibach od listopada do maja panuje idealna słoneczna pogoda, temperatura powietrza 25-30C, wody 27-31oC. W tym okresie
nie ma już zagrożenia huraganowego, a stały 24h pasatowy wiatr
NE (15-25 węzłów, 4-5 w skali Beauforta) stwarza idealne warunki do
żeglowania oraz gwarantuje świetne samopoczucie (nie ma efektu zaduchu i dużej wilgotności).
ATRAKCJE
Każda karaibska wyspa to inny świat. Odwiedzimy te zamieszkałe przez najbogatszych ludzi świata, jak Mustique oraz te bezludne jak Tobago Cays - pełne koralowego piasku i dzikich zwierząt.
Nieprzypadkowo kręcono tu najwięcej scen znanych nam z „Piratów z Karaibów” - spędzimy niejedną noc w miejscach, gdzie balował kpt. Jack Sparrow.
* Nurkowanie
Szmaragdowa, przezroczysta i ciepła woda, pełna ryb i żółwi sprawia, że nie chce się z niej wychodzić. Każdy na jachcie otrzymuje komplet do nurkowania (ABC = maska, rurka, płetwy). To również idealne miejsce do nurkowania profesjonalnego z butlą (dla chętnych organizujemy podwodne wycieczki z miejscowym przewodnikiem).

* Przyroda
Karaiby to również wyspy pełne przepięknej, tropikalnej zieleni, z bujnymi lasami, czynnymi wulkanami, wodospadami i ciekawymi miastami. Podczas rejsu nie zabraknie czasu na zwiedzanie wysp, na wyprawy w głąb dżungli czy długie nocne imprezy przy rytmicznej kreolskiej muzyce (reggae, calypso) - granej na żywo.
* Kuchnia
Wspaniała kuchnia, owoce morza i świeże ryby to właśnie to, co czeka na nas każdego dnia. Ceny w restauracjach są podobne do naszych, można korzystać z ekskluzywnych lokali lub miejscowych barów.
PROPONOWANA TRASA REJSU
Martynika (Le Marin) › St. Lucia (Marigot Bay) › St. Vincent (Wallilabou Bay, Kingston, Blue Lagoon) › Grenadyny (Bequia, Mayreau, Tobago Cays, Union Island, Palm Island, Mustique, Canouan) › St. Vincent › St. Lucia (Rodney Bay) › Martynika
Ostateczna trasa rejsu zależeć będzie od warunków atmosferycznych, sprawności jachtu, możliwości eksploatacyjnych i decyzji skipera.

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl