Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje ogólne


Ras Sudr jest nowym spotem na Półwyspie Synaj oddalonym o 80 km od ujścia kanału Sueskiego. Wybrzeże Morza Czerwonego posiada w tym miejscu swój naturalny kształt. 2,5 godzinny transfer z lotniska w Kairze do hotelu pozwoli na zobaczenie cząstki prawdziwego Egiptu.
Wiecej

Galerie


Zobacz zdjęcia z Ras Sudr...
Wiecej

Spot


Spot w Ras Sudr jest jednym z najlepszych w Egipcie. Wiatr sideshore, bez dużych fal i przyboju, odcinek 100 m płytkiej wody, piaszczyste dno i plaża bez raf i skał. Kitesurfing Village położona na nawietrznej stronie hotelu Ramada. Płytka woda, piaszczysta plaża i bezpieczne piaszczyste dno.
Wiecej

Zakwaterowanie


Hotel Sinai Stars Resort **: zbudowany w formie bungalowów i wilii, posiada 160 pokoi (zmiana nazwy z Ramada hotel). Creative Green Ras Sudr *: Hotel jest położony bezpośrednio w Ras Sudr. Posiada 136 pokoi, bar, restauracje, basen.
Sprawdź ceny hoteli na 2011.
Wiecej

Informacje kitesurfingowe


Kitesurfing Village prowadzi kursy grupowe i indywidualne. Beginner, Intermediate, Advanced, Expert, można tu też wypożyczyć sprzęt.
Więcej informacji o szkole Kitesurfing Village
Sprzęt
http://www.kitesurfingvillage.pl/equipments.php
Szkolenie
http://www.kitesurfingvillage.pl/school.php
Wiecej

Opinie


Relacja 1: w długi majowy weekend 2007 roku, Ras Sudr odwiedziła grupa wytrawnych podróżników pod wodzą Piotra ,,Wisły" Wiślickiego. Relacja 2: w połowie listopada 10 osobowa grupa Bo Sportu postanowiła się popływać w Ras Sudr.
Wiecej

CennikWięcej informacji o szkole Kitesurfing Village
Sprzęt
http://www.kitesurfingvillage.pl/equipments.php
Szkolenie
http://www.kitesurfingvillage.pl/school.php
Sprawdź ceny hoteli.
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl