Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje ogólne


Paracuru: to brazylijska miejscowość położona 80 km od miasta Fortaleza. Transfer z lotniska trwa ok. 1,5 godz. Paracuru dawniej wioska rybacka, dziś miejsce znane wszystkim kitesurferom w całej Europie jako doskonały spot. Stały wiatr wiejący od morza, ciepła woda, wspaniała fala i bezpieczne wybrzeże sprawią, że urlop w Paracuru będzie niezapomnianą przygodą. Wiatr wieje zwykle od lipca do końca stycznia ze stałą siłą 4-6 Beuforta, temperatura powietrza 26 – 30 stopni C.
Wiecej

Spot


Warunki na wodzie są różne w zależności od miejsca jakie wybierzemy do pływania. W trakcie przypływu przy brzegu woda jest płaska, dalej od brzegu spotykamy długą regularną falę. Baza kitesurfingowa położona jest niedaleko Paracuru przy szerokiej piaszczystej plaży Quebra Mar. Przed bazą znajduje się trawnik do taklowania sprzętu.
Wiecej

Zakwaterowanie


Hotel Vento Brasil***/Paracuru Kameralny, przyjemny hotel 3* utrzymany w regionalnym stylu położony w centrum Paracuru, 100m od piaszczystej plaży.
Wiecej

Informacje windsurfingowe

Baza windsurfingowa dysponuje sprzętem Naish i Roberto Ricci. Warunki na wodzie są różne w zależności od miejsca jakie wybierzemy do pływania. W trakcie przypływu przy brzegu woda jest płaska, dalej od brzegu spotykamy długą regularną falę. Wykaz desek: RRD Wave 78, 98, Naish Wave 79, 95, 96, Naish Supercross 75, 85, RRD Hardcore Wave 80 RRD FW 85,RRD SX 105 ,Naish Playmate 100, 115,Naish Vector 104,Fanatic Viper 180, 200,
Wiecej

Informacje kitesurfingowe


Informacje kitesurfingowe: Baza kitesurfingowa położona jest niedaleko Paracuru przy szerokiej piaszczystej plaży Quebra Mar. Przed bazą znajduje się trawnik do taklowania sprzętu. Do dyspozycji gości: prysznic ze słodką wodą obok wygodny parking i restauracja. Baza oferuje sprzęt firmy Best, przechowanie sprzętu, kursy i lekcje. Klub czynny w godzinach 9:30 – 17:30.
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl