Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Opinie

Zdjecie
Relacja 1: 1 maja 2007 roku Ras Sudr odwiedziła grupa wytrawnych podróżników pod wodzą Piotra ,,Wisły" Wiślickiego. Oto krótka relacja:
Spot - jeden z najlepszych spotów kitowo - windsurfingowych na świecie
Klub - miła profesjonalna obsługa, dobre wyposażenie, przy klubie dobrze prowadzony bar.
Jedzenie - dobre,

I teraz część mniej optymistyczna:

Hotel - bardzo słaby, częste braki wody, chroniczny brak ciepłej wody. Pokoje duże ale standard Hiltona z przed 20 lat.

Samolot - nocny lot przez Budapeszt koszmarny, należy za wszelką cenę tego unikać. Transfer autokarem ok.

Podsumowanie:
Doskonałe miejsce na męski wyjazd windsurfingowo-kitowy. Nie polecamy osobom ceniącym wygodę i komfort. Wyjazd z żoną polecany tylko w przypadku planowanego rozwodu.


Relacja 2: Lot przez Kair jest rzeczywiście dość trudny wylecieliśmy z Warszawy o 17 i byliśmy w hotelu o 7 rano następnego dnia. Powrót już był dużo korzystniejszy. Wróciliśmy do Kairu 1 dzień przed wylotem po to by zwiedzić miasto. Wylecieliśmy o 16 i byliśmy w Warszawie o 23. Hotel Ramada nie jest taki zły jak myśleliśmy. Wszystko działa poprawnie, obsługa się stara, jedzenie dobre. Oczywiście trzeba powiedzieć, że najlepsze lata ma już za sobą. Dużą zaletą jest świetne położenie nad samą wodą przy spocie. W listopadzie hotel był prawie pusty poza weekendem (czwartek - piątek) kiedy przyjechało dużo Egipskich rodzin. Była to świetna okazja do obserwacji różnic kulturowych. Lot przez Kair dał możliwość zwiedzenia tego 20 milionowego miasta które rzeczywiście robi duże wrażenie. Z ciekawych wycieczek polecam również zwiedzenie klasztoru Św.Katarzyny i nocną wycieczkę na górę Synai.zobacz całą galerię

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl
Zobacz galerie
Ras Sudr
Club Mistral Ras Sudr
Hotel Creative Green Sudr