Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje windsurfingowe


Szkolenie Windsurfingowe możliwe jest przy ION CLUB Mauritius Le Morne, Prestige, St. Regis na południu wyspy. W lagunie, woda jest płaska, a tym samym nadaje się do szkolenia na wszystkich poziomach. Mauritius cieszy się opinią jednego z najlepszych wavespots świata z urozmaiconymi warunkaami - od małych do dużych fal na zewnętrznej rafie, "Manawa". Wiatr wieje z prędkością od 15 do 25 węzłów, rano nieco łagodniejszy. Lekcje dla początkujących odbywaja się w godzinach porannych.
Wiecej

Informacje kitesurfingowe


W północno-wschodniej części wyspy przy zatoce Anse la Raie działa ION CLUB, a sama baza mieści się na terenie Hotelu Blumarine 4*. Laguna w Anse La Raie jest bezpiecznym akwenem, woda jest płaska, panują tu doskonałe warunki dla początkujących. Nie ma prądów kierunek wiatru boczny z lewej. Na południu wyspy działa ION CLUB z centrum kitesurfingowym przy St Regis Resort. Jest to spot marzenie: piaszczysta plaża, turkusowe laguny i płytka woda. Cała laguna otoczona jest rafą ok. 600 metrów od plaży. W zależności od odpływu, woda może być bardzo płytka. W lagunie jest wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich szkolących się. ION CLUBY oferują szkolenie kitesurfingowe, przechowanie sprzętu, asekuracje łodzi ratowniczej.
Wiecej

Zakwaterowanie


Hotele położone niedaleko ION CLUBU na południu wyspy: Riu Creole 4*/ Le Morne
Cena od - 6652 PLN / AL
Riu Le Morne 4*
Cena od - 6342 PLN / AL
St. Regis Mauritius 5* Le Morne Beach
cena od: 8131 PLN / HB

Hotel Blumarine Attitude 4*/Anse la Raie
położony jest na północnym wybrzeżu wyspy Mauritius 10 km od miasta Grande Baie, malowniczo usytuowany przy dwóch zatoczkach z piaszczystą plażą. Na terenie hotelu zlokalizowany jest ION CLUB.
Hotel Lux Grand Gaube 5*/Grand Gaube
Hotel położony jest na północnym wybrzeżu wyspy, w centrum wioski rybackiej Grand Grube przy niewielkiej zatoczce. Koncepcja hotelu bazuje na głównych zasadach Feng Szui. Pięć żywiołów: woda, drzewo, ogień, ziemia i ogień, festiwal kolorów, kształtów, dźwięków, zapachów i smaków tworzy harmonijną równowagę dla pięciu zmysłów. Chińskie wpływy widoczne są również w menu restauracji serwującej wschodnie przysmaki. Przestronne pokoje są rozplanowane i urządzone zgodnie z zasadami Feng Szui, gdzie woda oznacza czystość a metal siłę. Wszystkie pokoje posiadają umeblowany balkon lub taras zwrócony w stronę morza. Przy hotelu działa baza kitowa Flight Kite & Sup Centres .
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl