Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Bo Sport poleca

MAJORKA

Zdjecie
Czartery od 21.05.2017

Bellevue Club 3*/ Alcudia
Ceny od - 2429 PLN / All Inc.
Roc Boccaccio 3*/ Alcudia
Ceny od - 3236 PLN / ALL Inc.

Hotele położone w Alcudii gdzie zlokalizowana jest baza windsurfingowo - żeglarska.
Wind&Friends S.L w Alcudii
www.windfriends.com.
“Wind&Friends” - to stacja wodna gdzie zarówno początkujący jak i zaawansowani znajdą tutaj idealne warunki do uprawiania sportów wodnych i wypoczynku. Stacja wodna uznana jest przez Niemiecki Związek Szkół Sportów Wodnych (VDWS) jako oficjalne centrum szkoleniowe.

Szeroka i płasko do morza schodząca piaszczysta plaża nadaje się doskonale do kąpieli jak i do uprawiania sportów wodnych. Położona w zatoce stacja, na najdłuższej (11km) i najpiękniejszej plaży na Balearach, chroniona od mocnych wiatrów i fali jest idealnym miejscem do nauki windsurfingu i żeglarstwa (kursy również w języku polskim).

Warunki wietrzne są idealne, w lecie wiatry termiczne, przed południem 1-2 w skali Beauf., po południu 3-4 pozwalają na optymalne warunki szkoleniowe. Również, od czasu do czasu organizowane wycieczki żaglówkami na półwysep Aucanada cieszą się dużym powodzeniem.


W pobliżu Puerto de Alcudia z licznymi sklepami, restauracjami, pubami oraz historycznymi atrakcjami turystycznymi zlokalizowane są tez inne hotele między innymi:

Wszystkie dostępne oferty i aktualne ceny można sprawdzić w wyszukiwarce na stronie http://www.bosporttravel.pl
spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl