Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje Ogólne


Wind&Friends” - to stacja wodna gdzie zarówno początkujący jak i zaawansowani znajdą tutaj idealne warunki do uprawiania sportów wodnych i wypoczynku. Stacja wodna uznana jest przez Niemiecki Związek Szkół Sportów Wodnych (VDWS) jako oficjalne centrum szkoleniowe. Szkoła zlokalizowana jest w pn.-wsch. części Majorki w zatoce Alcudii. Zabytkowe miasteczko Alcudia zachowało średniowieczne mury miejskie, domy patrycjuszy z XVII/XVIII wieku, przepiękny ratusz.
Wiecej

Informacje windsurfingowe


Baza Wind&friends położona jest przy szerokiej i płasko schodzącej do morza plaży. Idealnej do uprawiania sportów wodnych. Warunki wietrzne są idealne, w lecie wiatry termiczne, przed południem 1-2 w skali Beauf., po południu 3-4 pozwalają na optymalne warunki szkoleniowe.
Wiecej

Zakwaterowanie


Marina Delfin Verde 3*/Alcudia
Cena od: 2769 PLN / All Inclusive.
Hotel położony blisko plaży i aquaparku, zapewnia spokojną atmosferę idealną dla rodzin z dziećmi. W ciągu dnia organizowane są sportowe animacje dla dorosłych oraz zabawy dla dzieci w miniklubie. Na miejscu jest zadbany basen i brodzik dla dzieci ze statkiem pirackim i zjeżdżalnią. Warto wybrać się również na zakupy do centrum Alcudii lub na piękną piaszczystą plażę Playa de Muro.
Więcej ofert na stronie:
http://www.bosporttravel.pl
Wiecej

Informacje żeglarskie


Baza Wind & Friends wyposażona jest w łódki : Optimist, Laser Classic, Laser 2000 Fun , Łódki mieczowe, Catamaran F2 Top Cat, Catamaran K3, Top Cat, Catamaran K2 Top Cat. Sprawdź ceny kursów:
Wiecej

Spot


Szeroka i płasko do morza schodząca piaszczysta plaża nadaje się doskonale do kąpieli jak i do uprawiania sportów wodnych. Położona w zatoce stacja, na najdłuższej (11km) i najpiękniejszej plaży na Balearach, chroniona od mocnych wiatrów i fali jest idealnym miejscem do nauki windsurfingu i żeglarstwa (kursy również w języku polskim).
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl