Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje ogólne


Lefkada leży w archipelagu Wysp Jońskich zaliczanych do jednych z najpiękniejszych miejsc w Grecji. Są górzyste, zielone i otoczone turkusową, krystalicznie czysta wodą, w wielu miejscach skały spadają prosto do morza tworząc przepiękne klify. Lefkada to wspaniałe miejsce na rower, wyspa pokryta jest siecią malowniczych dróżek. Najbardziej znana jest jednak z korzystnych warunków wiatrowych na południu wyspy w Zatoce Vasiliki. W miasteczku Vasiliki można wypożyczyć katamarany, żaglówki, deski windsurfingowe lub zapisać się na kursy.
Wiecej

Spot


Vasiliki to spot dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Zatoka ma piaszczyste dno, a płytka woda do około 50m. Rano wieje tu spokojny wiatr od morza (onshore 1-3bf), dobry do nauki. Po południu kiedy skały się nagrzeją tworzy się tu silny wiatr termiczny wiejący w poprzek zatoki (sideshore 4-7 bf). Wiatr nie jest odczuwalny w innych częściach wyspy. Najlepsze warunki panują przy samej górze – im bliżej góry tym wiatr będzie silniejszy i bardziej równy, jest tam również dłużej płytko, a woda jest płaska.
Wiecej

Zakwaterowanie


Logans Beach 2*+/Perigiali - od 1375 pln/BB
Red Tower 3*/ Nikiana- od 1828 pln/HB
Vassiliki Bay 3*/Vasiliki - od 1918 pln/BB
Pegasos 3*/Nikiana - od 1596 pln/HB
Porto Galini 3*/Nikiana - od 2438 pln/BB
Enodia 4* / Vasiliki - od 2960 pln/All Incl.
Więcej ofert na stronie: http://www.bosporttravel.pl
Wiecej

Informacje windsurfingowe.


Przy Zatoce Vasiliki działa centrum Windsurfvasiliki. Prowadzi szkolenie windsurfingowe, wypożyczenie desek. Sprawdź ceny 2018.
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl