Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje ogólne

Last Frontier Heliskiing to niezapomniana przygoda w górach na północy British Culumbia w Kanadzie. Na podstawie wieloletnich doświadczeń stworzono ekskluzywny program narciarskich i snowboardowych wypraw w góry helikopterem. Helikopter obsługuje grupy po 5 osób. Region narciarski który obejmuje swoim działaniem Last Frontier Heliskiing sięga 9 000 km2. Przelot, transfer: Baza Last Frontier znajduje się 360 km na północ od miasta Smithers. W przeszłości była to baza dla podróżujących na Alaskę i do Yukonu. Dzisiaj jest to nowoczesna wioska zapewniająca wygodne mieszkanie dla współczesnych poszukiwaczy przygód. Transfer z lotniska w Vancouver odbywa się prywatnym czarterem.
Wiecej

Zakwaterowanie

Hotel Bell 2 Lodge położony jest na wysokości 600 metrów w otoczeniu dzikiej kanadyjskiej przyrody. Ośrodek zbudowany jest w formie budynku głównego w którym znajdują się: stołówka, bar, przechowalnia nart i snowboardów oraz niewielkich domków w których zakwaterowani są goście. Wszystkie pokoje posiadają kominek. W hotelu jest również jacuzzi, sauna i salon masażu.
Wiecej

Informacje narciarskie/snowboardowe

Średnio udaje się zrobić 10 – 12 zjazdów dziennie pokonując 6 000 – 9 000 metrów różnicy poziomów (,,Vertical Meters”). W trakcie 7 dniowego pobytu goście mają zagwarantowane przejechanie 30 500 Vertical Meters.
Wiecej

Pogoda

Temperatura zwykle waha się pomiędzy minus 5 i minus 20 stopni C, możliwy jest również okresowy spadek temperatury do minus 30 stopni C. Zwykle powyżej 1600 metrów n.p.m pokrywa śnieżna wynosi 4 metry.
Wiecej

Cennik

Cena pakietu Last Frontier Heliski Bell 2 Lodge obejmuje: - zakwaterowanie w pokoju dwu lub jednoosobowym z łazienką - 3 posiłki dziennie - opiekę przewodnika - korzystanie z detektorów lawinowych
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl