Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje ogólne


Lanzorote jest jedną z wysp Archipelagu Kanaryjskiego. Na wyspie gdzie jest 100 wulkanów wszędzie można spotkać ,,księżycowy krajobraz”. Na Lanzarote panuje klimat łagodny przez cały rok. Wyspa jest odległa o około 100 km od marokańskiego wybrzeża Afryki. Dwie bazy windsurfingowe FBC Lanzarote i Windsurf Paradise znajdują się w północno – wschodniej części Lanzarote w mieście Costa Teguise
Wiecej

Spot


Spot windsurfingowy znajduje się w Las Cucharas w Costa Tequise przy dużej piaszczystej plaży. Na plaży obok deskarzy przebywają również plażowicze korzystający z leżaków i parasoli. Na spocie działają 2 bazy: FBC Lanzarote i Windsurf Paradise. Spot kitowy znajduje się w miejscowości Famara odległej o 20 minut jazdy autem od Costa Tequise.
Wiecej

ZakwaterowanieWYLOTY Z WARSZAWY CO TYDZIEŃ

Hotel Mension Nazaret 3* / 2 posiłki / Cena od 1819 PLN/ os.
Hotel Los Zocos 3+ / All Inclusive / Cena od 2019 PLN/ os.
Ceny zawierają:
•przelot, •7 noclegów w hotelu, •wyżywienie zgodnie z opisem, •transfery lotnisko-hotel-lotnisko, •ubezpieczenie.
Więcej ofert na stronie:
http://www.bosporttravel.pl
Wiecej

Informacje windsurfingowe


Fanatic Boarders Center pracujący przez ostanie 20 lat jako Club Natalie Simon posiada deski Fanatic i pędniki Neil Pryde. W bazie jest bardzo miła profesjonalna obsługa. Baza Windsurf Paradise Lanzarote posiada deski JP i Starboard, pędniki Neil Pryde. Linki trapezowe są wliczone w cenę wypożyczenia. Klub posiada specjalne oferty poza sezonem.
Sprawdź ceny 2017.
Wiecej

Informacje kitesurfingowe


Najlepszym spotem kitowym jest Famara na północnym wybrzeżu Lanzarote. Spot odległy jest o 20 minut jazdy autem od miejscowości Costa Tequise.
Wiecej

Galeriaspacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl