Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje ogólne


PALEKASTRO znajduje się w północno-wschodniej części Krety z dala od ruchliwych centrów turystycznych. Mała miejscowość oferuje prawdziwą grecką atmosferę i pewny silny wiatr. Transfer z portu lotniczego Heraklion do Palekastro trwa ok. 2,5 godzin.
Na Krecie można również pożyczyć sprzęt windsurfingowy w Centrum Sam Sports działajacym przy dużym ośrodku turystycznym Hersonissos.
Tu też można uczyć się pływać na windsurfingu. Szkoła prowadzi kursy - VDWS Basic Course, Mini Course oraz lekcje indywidualne. Na koniec kursu można przystąpić do egzaminu na patent VDWS -BASIC CERTIFICATE.
W letnim sezonie 2011 szkolenia prowadziły absolwentki szkoły windsurfingowej Bo Sport: siostry Umeckie i Domaradzkie.
Wiecej

Zakwaterowanie


Kastri Village 2 i 3 - osobowe studia oraz 4 i 5-osobowe apartamenty położone na wzgórzu, 300 metrów od plaży i 1800 metrów od bazy windsurfingowej. Ze wzgórza rozciąga się piękny widok na zatokę. Grandes Apartments położone są 70 metrów od plaży i 1100 metrów od bazy windsurfingowej. Glaros Apartments znajdują się przy plaży, 950 metrów od bazy windsurfingowej.
Wiecej

Informacje windsurfingowe


Klub FREAK STATION, znajduje się w środkowej części dwu kilometrowej plaży Kouremenos Beach. Baza oferuje deski JP i żagle Neil Pryde czynna jest od początku czerwca. Sprawdź ceny 2017. Akwen treningowy dobry dla średnio i zaawansowanych windsurferów. Specyficzne ukształtowanie terenu wzmacnia siłę wiatru ,,Meltemi” o 2° Bft. Wiatr, wieje skośnie z lewej strony off shore.
Na Krecie można również pożyczyć sprzęt windsurfingowy, w Centrum Sam Sports działajacym przy dużym ośrodku turystycznym Hersonissos.
Wiecej

CennikSprawdź ceny - Apartamentów położonych przy bazie windsurfingowej Kastri Village, Glaros Apartments, Grandes Apartments, Casa di Mare Apartments .
Wiecej

Galerie


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Krety
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl