Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje ogólne


Kos 3 co do wielkości wyspa Dodokanesu jest ojczyzną Hipokratesa. Meltemi wieje tu z lewej strony wzdłuż brzegu lub lekko od brzegu. Kos z długimi, białymi, piaszczystymi plażami, ścieżkami rowerowymi, dobrą siecią wypożyczalni rowerowych to idealna propozycja na wczasy rodzinne.
Wyloty na Kos co tydzień od końca kwietnia.
Wiecej

Spot


Warunki do pływania w Psalidi są zróżnicowane: 200 m od brzegu w miare płaska woda i słabszy wiatr gdyż akwen częściowo jest zasłonięty cyplem, dalej od brzegu wypływamy na pełne morze z silniejszym wiatrem i umiarkowanym zafalowaniem. Wiatr side shore lub lekko side off shore z lewej strony.
Wiecej

Informacje windsurfingowe


W miejscowości Marmari znajduje się szkoła windsurfingowa Marmari Windsurfing Center Czynna od 1 maja do 20 października, codziennie w godzinach 10.00-18.00 a także Fun2Fun WINDSURF, KITESURF@SAIL Center . W Psalidi współpracujemy ze stacją windsurfingową Big Blue Surf Center należącą do sieci Fanatic Boarders Center, Bazą WINZONE oraz Anemos windsurf club.
Sprawdź nasze ceny 2018:
Wiecej

Informacje kitesurfingowe


Kity można spotkać na północnym wybrzeżu Kos w okolicach miejscowosci Marmari, Tigaki, Mastichari gdzie długie piaszczyste plaże i wiatr do brzegu ułatwiaja pływanie. Znajduja sie tam bazy kitowe: Fun2Fun WINDSURF, KITESURF@SAIL Center w Marmari, WATER - PROOF w Mastichari, Kitesurfing Kos w Mastichari i Marmari oraz BEST KITES w Tigaki. W Psalidi można wypożyczyć kity w bazie FBC oraz WINDZONE. Sprawdź ceny kursów i wypożyczenia 2018:
Wiecej

Zakwaterowanie


Wyloty na Kos co tydzień z większych miast Polski.
Hotel Blue Jay 3*/Marmari, Cena od: 1759 PLN / HB
Hotel Pyli Bay 3*/Marmari, Cena od: 1973 PLN / All Inc.
Caravia Beach 4*/Marmari, Cena od: 2724 PLN / ALL Inc.
Hotel Archipelagos 3*/Psalidi, Cena od: 1859 PLN / All Inc.
Hotel Oceanis Beach 4*/Psalidi, Cena od: 2079 PLN / ALL Inc.
Kipriotis Hippocrates 5*/Psalidi, Cena od: 2437 PLN / ALL Inc.
Więcej ofert na stronie:
http://www.bosporttravel.pl
Wiecej

Kefalos


Zatoka Kefalos Bay położona jest w południowo-zachodniej części wyspy Kos. Jest to jedyne miejsce na wyspie z płaską wodą. Prędkość wiatru w ciągu dnia nasila się. Efekt termiczny zapewnia bardzo wysokie prawdopodobieństwo silnych wiatrów w godzinach popołudniowych, nawet w lżejsze dni wiatrowe. W zatoce działa baza Kefalos Windsurfing & Sailing.
ZAKWATEROWANIE: Hotel Ionikos 3*/Kefalos, cena od 1299 PLN/os.
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl