Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Kefalos

Zdjecie
Kefalos Windsurfing & Sailing Center znajduje się w Zatoce Kefalos w południowo-zachodniej części wyspy Kos. Centrum położone jest przy szerokiej, piaszczystej plaży z leżakami i spektakularnym widokiem na zatokę. Ośrodek posiada mały sklep oraz część zacienioną. Hotele, sklepy, bary i restauracje znajdują się w odległości spaceru. Centrum oferuje przechowywanie, transfery, wypożyczalnię, prowadzi szkolenia windsurfingu i żeglowania.

Kefalos Windsurfing & Sailing wyposażony jest w najnowszy sprzęt dostępny na rynku. Klienci mogą wybierać w zależności od warunków i poziomu zaawansowania. Kitesurfing można uprawiać na plaży Kohilari położonej po drugiej stronie wyspy, zaledwie kilka minut od centrum windsurfingu.

Zatoka Kefalos Bay jest jedynym miejscem na wyspie z płaską wodą. Rano Meltemi zapewnia doskonałą płaską wodę i warunki dla początkujących. Prędkość wiatru w ciągu dnia nasila się i na wodę mogą wejść średnio zaawansowani i zaawansowani.
Efekt termiczny zapewnia bardzo wysokie prawdopodobieństwo silnych wiatrów w godzinach popołudniowych, nawet w lżejsze dni wiatrowe.

Więcej informacji:

http://www.kefaloswindsurfing.com

ZAKWATEROWANIE
Hotel Ionikos 3*/ Kefalos
położony zaledwie kilka minut spacerem do centrum miejscowości Kefalos, tuż przy piaszczystej plaży ( znanej wśród winsurferów ) ; od lotniska w Kos 14 km , a od miasta Kos 39 km.
Do dyspozycji gości recepcja z lobby, restauracja ( na świeżym powietrzu ), bar przy basenie.
Pokoje: skromnie wyposażone każdy z łazienką z prysznicem, Tv, klimatyzacja ( płatna ok 6 euro na dzień), mini lodówka, balkon lub patio.
Wyżywienie: do wyboru dwie opcje wyżywienia BB ( śniadania ) lub HB( śniadania i obiadokolacje) napoje dodatkowo płatne.
Sport i relaks: Basen o nieregularnych kształtach z wydzieloną częścią dla dzieci, ping pong.


spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl