Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Galerie


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Karpatos
Wiecej

Informacje ogólne


Karpathos to mała wyspa położona pomiędzy Rodos i Kretą znana z bardzo silnego wiatru. Na Rodos wiatr jest silny ale to co się dzieje na Karpathos trudno sobie wyobrazić. Kilka razy w sezonie stacja jest zamknięta z powodu zbyt silnego wiatru, co oznacza, że wyjście na wodę łodzi ratunkowej jest niemożliwe.
Wiecej

Spot


Na Karpathos pływa się na 3 blisko siebie położonych spotach: Gun Bay – duża zatoka z płaską wodą i wiatrem wiejącym skośnie od brzegu. Devil s Bay – zatoka położona kilkaset metrów na północ od Gun Bay. Chicken Bay – lub inaczej ,,Speed lagoon” położona jest 800 metrów na południe od Gun Bay. Luff Spot – kilka kilometrów od 3 w/w zatok jest kolejny spot oferujący słabszy wiatr i możliwość pływania umiarkowanego wave.
Wiecej

ZakwaterowanieHotel Irini 3+/Afiartis
Cena od: 2446 PLN/ 2 posiłki. Hotel położony ok. 300 m od Clubu Mistral.
Hotel Sunrise 2*+/Pigadia
Cena od: 1341 PLN/śniad. Hotel położony ok. 14 km od Clubu Mistral.
Club Anemos – bezpośrednio przy Club Mistral, dobry standard, pokoje ze śniadaniem
lub 2 posiłkami. Blue Lagoon – mały pensjonat położony w pobliżu Club Mistral. Śniadania i obiady w barze ION CLUB dawny Club Mistral - Anemos. Coliseum Studios – dobry standard, 20 m od Club Mistral. Sofia Studios – oferuje 7 pokoi bezpośrednio przy plaży.
Wiecej

Informacje windsurfingowe


Baza jest otwarta od maja do października w godzinach 9.30 – 18.00 Woda przy brzegu jest płaska a dalej ,,choppy”. Dla uczących się polecamy zatokę ,,Chicken Bay” gdzie jest słabszy wiatr i płytka woda. Wiatr silny lub bardzo silny skośnie od brzegu z lewej strony. Club Mistral posiada na Karpathos 60 desek i 100 pędników w tym również pędniki dla dzieci. Pianki i trapezy najlepiej zabrać własne ale istnieje również możliwość bezpłatnej wcześniejszej rezerwacji. Bezpieczeństwo pływających zapewnia motorowa łódź ratownicza.
Wypożyczenie sprzętu windsurfingowego w ION CLUB dawny Club Mistral.
Lipiec, Sierpień: 250 Euro/1 tydzień, 400 Euro/2 tygodnie
Czerwiec, Wrzesień: 225 Euro/1 tydzień, 375 Euro/2 tygodnie
Wiecej

Informacje kitesurfingowe

Stanowczo odradzamy.
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl