Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Galerie


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Karpatos
Wiecej

Informacje ogólne


Karpathos to mała wyspa położona pomiędzy Rodos i Kretą znana z bardzo silnego wiatru. Na Rodos wiatr jest silny ale to co się dzieje na Karpathos trudno sobie wyobrazić. Kilka razy w sezonie stacja jest zamknięta z powodu zbyt silnego wiatru, co oznacza, że wyjście na wodę łodzi ratunkowej jest niemożliwe.
Wiecej

Spot


Na Karpathos pływa się na 3 blisko siebie położonych spotach: Gun Bay – duża zatoka z płaską wodą i wiatrem wiejącym skośnie od brzegu. Devil s Bay – zatoka położona kilkaset metrów na północ od Gun Bay. Chicken Bay – lub inaczej ,,Speed lagoon” położona jest 800 metrów na południe od Gun Bay. Luff Spot – kilka kilometrów od 3 w/w zatok jest kolejny spot oferujący słabszy wiatr i możliwość pływania umiarkowanego wave.
Wiecej

ZakwaterowanieHotel Irini 3+/Afiartis
Cena od: 2446 PLN/ 2 posiłki. Hotel położony ok. 300 m od ION CLUB.
Hotel Sunrise 2*+/Pigadia
Cena od: 1341 PLN/śniad. Hotel położony ok. 14 km od ION CLUB.
Club Anemos – bezpośrednio przy ION CLUB, dobry standard, pokoje ze śniadaniem
lub 2 posiłkami. Blue Lagoon – mały pensjonat położony w pobliżu Club Mistral. Śniadania i obiady w barze ION CLUB - Anemos. Coliseum Studios – dobry standard, 20 m od ION CLUB. Sofia Studios – oferuje 7 pokoi bezpośrednio przy plaży.
Wiecej

Informacje windsurfingowe


Baza jest otwarta od maja do października w godzinach 9.30 – 18.00 Woda przy brzegu jest płaska a dalej ,,choppy”. Dla uczących się polecamy zatokę ,,Chicken Bay” gdzie jest słabszy wiatr i płytka woda. Wiatr silny lub bardzo silny skośnie od brzegu z lewej strony. ION CLUB posiada na Karpathos 60 desek i 100 pędników w tym również pędniki dla dzieci. Pianki i trapezy najlepiej zabrać własne ale istnieje również możliwość bezpłatnej wcześniejszej rezerwacji. Bezpieczeństwo pływających zapewnia motorowa łódź ratownicza.
Wiecej

Informacje kitesurfingowe

Stanowczo odradzamy.
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl