Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Windsurfing, kitesurfing, snowboard - Aktualnosci

Kadra RSX trenuje na Gran Canarii

Zdjecie
dodano: 2011-02-14
RSXteam po krótkiej przerwie w domu i kilku konkretnych treningach ogólnorozwojowych z Mariuszem Golińskim wyleciał na pierwsze w tym roku zgrupowanie na wodzie na Gran Canarię.
Wcześniejsze zgrupowanie w Livigno przyniosło zaplanowany efekt w postaci progresji sprawności ogólnej członków ekipy. Po ostrych treningach "na sucho" na zgrupowaniu wysokogórskim teraz wszyscy z dużą przyjemnością wzięli się za trening "na wodzie".
Od 8 lutego naszą bazą jest Dunkerbeck Center - szkoła windsurfingu która prowadzi tata słynnego Bjorna Dunkerbecka. Mieszkamy blisko wody. Cudowny pomruk oceanu budzi nas z rana i zaprasza na wodę. Warunki pogodowe są idealne. Ciepło , umiarkowanie wietrznie , słonecznie. Nic tylko dać z siebie wszystko na treningach. I tak własnie mamy zamiar robić niezależnie od siły wiatru.
Po dłuższej rozłące z teamem, spowodowanej wyjazdem do Argentyny jest z powrotem z nami Zosia z rodziną. Mały Miariano już chodzi!!! W Argentynie Zocha ostro trenowała na wodzie oraz amatorsko brała udział w zawodach triathlonowych.
Jesteśmy prawie w komplecie i działamy - Myszek, Pont, Max, Grodziu, Majeś, Zocha, Agata, Maja oraz trenerzy - tylko Gosia po styczniowej kontuzji kolana jeszcze jakiś czas musi odpoczywać ale to już oddzielny temat.

Pozdrawiamy

RSXteam

zobacz całą galerię

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl
Zobacz galerie
RSX na GC