Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Wyjazdy windsurfing, kitesurfing - najlepsze kierunki

Icaraizinho

Informacje windsurfingowe

Zdjecie
Wiadomości windsurfingowe
Zatoka w Icarazinho oferuje bardzo dużo wolnego miejsca do pływania. Instruktorzy na brzegu stale monitorują osoby będące na wodzie.
Transfer z lotniska do Icaraiznho jest krótszy niż z do Jerico I trwa około 2,5 goziny.
Centrum jest wyposażone w najnowszy sprzęt firm: JP, Satrboard i Neil Pryde w 2 liniach Pro I Gold. Klub zaleca rezerwowanie kategorii desek zamiast 1 deski na wyłączność. Ma to duża zaletę gdyż możemy pływać na różnym sprzęcie i w ten sposób również możemy sprawdzać jaki sprzęt jest dla nas najlepszy.
Club Ventos zorganizował łącznośc pomiędzy Jericoacoarą I Icaraizinho. Po kilkugodzinnej podróży autem typu buggy z Jerico przejeżdżamy do Icaraizinho. Korzystamy z naturalnej ,,drogi” jaką jest szeroka plażą. Urlop Combo można zaplanować na kilka sposobów. Warunki w Jeri są trudniejsze niż w Icarai w związku z czym można rozpocząć od drugiego spotu by trochę rozpływać się przed Jeri. Jeżeli wolisz na początku swych wakacji popływać na silniejszym wietrze zacznij od Jeri a potem odpoczniesz troche w Icarai. Jeżeli chcesz spotkać wielu dekarzy z całego świata zostań dłużej w Jerico. A jeżeli szukasz spokoju, ciszy, relaksu, dużej ilości miejsca na wodzie zostań dłużej w Icarai. Obydwa miejsca możesz odwiedzić dzięki 1 rezerwacji.


spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl