Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje windsurfingowe

Zdjecie
Club Vento położony jest przy długiej piaszczystej zatoce. Pływanie tu jest bezpieczne i zróżnicowane co oznacza, że każdy może wybrać akwen treningowy dopasowany do umiejętności. Istnieją tu 3 główne spoty:
• The Point - akwen naprzeciw klubu Vento z łagodnymi i długimi falami
• Sunset dune – najdłuższy akwen z w miarę płaską wodą doskonały dla freeridu
• Malhada – dla deskarzy o większym doświadczeniu lubiących wave

Dla miłośników fal polecamy odwiedzić Jerico w terminie od listopada do lutego. Fale osiągają do 2 m wysokości i są łagodne, co oznacza, że nawet osoby bez większego doświadczenia mogą próbować swoich sił w wave. Dno jest piaszczyste bez raf i kamieni.

Club Vento zapewnia najlepszy dostępny na rynku sprzęt: deski Starboard i JP oraz pędniki Neil Pryde. W klubie mamy 2 rodzaje sprzętu: Regular i Pro. Chcąc zarezerwować sprzęt wybieramy potrzebną wyporność. Dla łatwiejszej orientacji poszczególne kategorie są zaznaczone różnymi kolorami.

Club Ventos zorganizował łącznośc pomiędzy Jericoacoarą I Icaraizinho. Po kilkugodzinnej podróży autem typu buggy z Jerico przejeżdżamy do Icaraizinho. Korzystamy z naturalnej ,,drogi” jaką jest szeroka plażą. Urlop Combo można zaplanować na kilka sposobów. Warunki w Jeri są trudniejsze niż w Icarai w związku z czym można rozpocząć od drugiego spotu by trochę rozpływać się przed Jeri. Jeżeli wolisz na początku swych wakacji popływać na silniejszym wietrze zacznij od Jeri a potem odpoczniesz troche w Icarai. Jeżeli chcesz spotkać wielu dekarzy z całego świata zostań dłużej w Jerico. A jeżeli szukasz spokoju, ciszy, relaksu, dużej ilości miejsca na wodzie zostań dłużej w Icarai. Obydwa miejsca możesz odwiedzić dzięki 1 rezerwacji.

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU WINDSURFINGOWEGO
DESKI JP, STARBOARD / ŻAGLE NEILPRYDE
Standard / Pro Range 2011

1 dzień - 50 Euro / 65 Euro
3 dni - 124 Euro / 161 Euro
7 dni - 253 Euro / 238 Euro
14 dni - 408 Euro / 530 Euro


spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl