Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje ogólne

Zdjecie
Chałupy
Na Półwyspie Helskim Bo Sport jest obecny od kilkunastu lat. Nasza baza sportowa znajduje się na campingu ,,Chałupy 3” w ,,Nadmorskim Parku
Krajobrazowym”. Sezon nad Bałtykiem zaczyna się 1 maja i kończy 30 września. Półwysep Helski stał się bardzo popularnym miejscem dla amatorów sportów wodnych szczególnie windsurfingu, kitesurfingu i katamaranu. Infrastruktura turystyczna z roku na rok poprawia się i w niektórych dziedzinach jest na poziomie europejskim. Oferta kursów sportowych, wypożyczalni sprzętu wodnego, lekcji windsurfingu, kita i katamaranów jest bardzo bogata. Oddana niedawno ścieżka rowerowa wzdłuż całego Półwyspu bardzo usprawniła komunikację pomiędzy campingami jak również otworzyła możliwość bezpiecznej turystyki rowerowej. Jest ambitny plan władz lokalnych wydłużenia ścieżki rowerowej najpierw do Pucka a później do Rewy i Trójmiasta. Obok zajęć sportowych można przyjemnie spędzić czas odwiedzając znane miejscowości: Władysławowo, Jastrzębią Górę, Chałupy, Kuźnicę, Jastarnię, Juratę, Hel, Puck czy Rewę. Wieczorem na gości czeka program artystyczno-rozrywkowy w licznych restauracjach i barach znajdujących się na campingach i na plażach morskich.
Camping ,,Chałupy 3” na którym mieści się baza sportowa Bo Sportu należy do najlepszych na Półwyspie Helskim. W sezonie wakacyjnym na campingu znajdziecie: domki turystyczne, miejsca na przyczepy i namioty, sklepy windsurfingowy, kitowy i spożywczy, kawiarenkę internetową, toalety, prysznice, bar i restaurację. Tawerna windsurfingowa zapewnia doskonałą kuchnię, a tatar z łososia został zakwalifikowany już do potraw kultowych. W barze można szybko, smacznie i tanio zjeść potrawy domowej kuchni polskiej i regionalnej.

Tel. do bazy 667 321 150
zobacz całą galerię

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl
Zobacz galerie
Camping Chałupy 3
2 - 7 lipiec 2007
9 lipiec w Chałupach
16-21 lipca 2007
6-11 sierpnia 2007
1 turnus w Chałupach zakończony
Chałupy 4-9.07.11
Chałupy 11-16.07.11
Chałupy 18-22.07.11