Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Wyjazdy windsurfing, kitesurfing - najlepsze kierunki

Icaraizinho

Informacje ogólne


Icaraizinho to mała rybacka wioska położona pomiędzy Fortalezą I Jericoacoarą znana również z uprawy palm kokosowych. Kokosy i ryby od wieków były głównym bogactwem miejscowej ludności. Do dzisiaj możemy podziwiać piękno przyrody i niezmącony spokój lokalesów. Jest to idealne miejsce do wyciszenia się i odreagowania współczesnego stresu. Club Vento i Wille (Pousadas) znajdują się 700 m od wioski.
Wiecej

Spot


Spot w Icarai jest doskonały dla wszystkich zarówno dla zaawansowanych jak I dla zupełnie początkujących. Freestylerzy znajdą tu płaską wodę na wprost Clubu Vento, entuzjaści fal znajda świetne warunki po wschodniej stronie spotu gdzie na rafie pojawiają się spore fale. Duża zatoka jest bezpiecznym akwenem bez przyboju z wiatrem wzdłuż brzegu. Wiatr wieje tu z siłą odrobine słabszą niż w Jeri. Icaraizinho jest idealnym spotem freestylowo – freeridowym dla surferów na każdym poziomie zaawansowania.
Wiecej

Informacje windsurfingowe


Zatoka w Icarazinho oferuje bardzo dużo wolnego miejsca do pływania. Instruktorzy na brzegu stale monitorują osoby będące na wodzie. Transfer z lotniska do Icaraiznho jest krótszy niż z do Jerico I trwa około 2,5 goziny. Centrum jest wyposażone w najnowszy sprzęt firm: JP, Satrboard i Neil Pryde w 2 liniach Pro I Gold.
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl