Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje ogólne


El Tur znajduje się w południowej części półwyspu Synaj w Egipcie, 100 km od międzynarodowego lotniska w Sharm el Sheikh. El Tur dawniej nazywane Raithu pełniło ważną rolę jako centrum komunikacji i handlu. W latach prześladowań wczesnych Chrześcijan Raithu zapewniało wyznawcom bezpieczny azyl.
Wiecej

Zakwaterowanie


Hotel Mosses Bay posiada 56 pokoi (także „rodzinnych”) z widokiem na morze, wyposażone w klimatyzację, lodówkę, telewizor, telefon, balkon lub taras oraz łazienkę. Mimo, że na pierwszy rzut oka hotel wydaje się zaniedbany, service w hotelu jest dobry a pokoje czyste. Hotel posiada 2 baseny ze słodką wodą i duży ogród.
Wiecej

Spot


Baza windsurfingowa ,,El Tur Windsurfing” położona jest obok hotelu Mosses Bay przy dużej zatoce. Hotel posiada prywatna piaszczystą plażę, woda w zatoce jest płaska, wiatr skośnie od brzegu z lewej strony.
Wiecej

Informacje windsurfingowe


W El Tour znajdują się 2 bazy windsurfingowe. Stacja Ibi&Friends El Tour położona przy Hotelu Moses Bay posiada deski Fanatic, żagle North Sails. El Tur Windsurfing obecnie Ocean source dysponuje żaglami Eazy Sails oferuje deski RRD, Kursy dla poczatkujacych i zaawansowanych.
Wiecej

Informacje kitesurfingowe


Szkolenie kitowe w El Tur zapewnia Centrum Kita i Windsurfingu Ibi &Friends. Szkoła posiada 20 desek i 40 pędników znanych firm. Centrum prowadzi kursy dla początkujących i zaawansowanych. Można również przechować sprzęt.
Wiecej

Cennik


Ceny Hotelu Moses Bay 2011
Ceny w €/os( Zakwaterowanie, 2 posiłki i ubezpieczenie)
pokój 2-os. 1 TYDZ.- 163 €, 2 TYG.- 325 €
pokój 1-os. 1 TYDZ.- 228 €, 2 TYG.- 457 €
pokój 3-os. 1 TYDZ.- 127 €, 2 TYG.- 254 €
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl