Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Kryteria wyszukiwania
Wybierz regiony:
-
Więcej opcji

Wybierz preferowany typ kolonii / obozu:

Szczegółowe typy preferowanych kolonii / obozów

 
 
   
   
   
   
   
 
 
 
 
   
   

Wybierz udogodnienia które cie interesują:

Wyjazdy windsurfing, kitesurfing - najlepsze kierunki

Chałupy III

Informacje ogólneSpotKursy WindsurfinguKursy dla dzieciKursy KitesurfinguKursy na OptymistachKursy KatamaranuSprzętWypożyczalnia WIndsurfinguWypożyczalnia KatamaranuWypożyczalnia KitesurfinguWypożyczalnia Surfingu/bodyboarduService KitowyZakwaterowanieTeamGalerieAktualności z Chałup
Informacje ogólne


Nasza baza sportowa znajduje się na campingu ,"Chałupy 3" w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego na Półwyspie Helskim. Zatoka Pucka jest idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych. Czysta płytka woda, morski wiatr i wakacyjna atmosfera zapewnią, że kurs w Chałupach będzie niezapomnianym przeżyciem. Camping "Chałupy 3" należy do najlepszych na półwyspie. Znajdziecie tu...
Wiecej

Spot


Baza Bo Sportu znajduje się bezpośrednio nad wodą. Mamy własną dużą plażę, gdzie wygodnie można taklować pędniki. Dużą zaletą dla uczących się jest bezpieczny akwen treningowy. Dno jest piaszczyste bez kamieni, raf i muszli. Woda w zatoce jest płytka, nawet daleko od brzegu. Przeszkadza to czasami osobom pływającym na deskach z bardzo długimi statecznikami.
Wiecej

Kursy WindsurfinguW sezonie 2016 będą prowadzone kursy 1-dniowe, 2-dniowe, 6-dniowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Program każdego kursu jest dostosowany do wieku i zaawansowania uczestników. We wtorki i piątki organizujemy spotkania towarzyskie z pieczeniem kiełbasek. Piątek jest dniem zawodów - wszyscy zawodnicy startują w regatach.

(tel. do bazy w Chałupach 58 674-37-42)
Wiecej

Kursy dla dzieci


Wielką zaletą dla uczących się dzięci jest bezpieczny akwen treningowy. Dno jest piaszczyste, bez kamieni, raf i muszli. Woda w zatoce jest płytka, nawet daleko od brzegu. Nad bezpieczeństwem uczestników kursów czuwają instruktorzy, którzy mają do dyspozycji 3 łodzie motorowe. Bezpośrednio przy naszej plaży jest zbudowane kilkunastometrowe molo, które bardzo ułatwia rodzicom obserwację dzieci w czasie zajęć na wodzie.
Wiecej

Kursy Kitesurfingu


Kursy kitowe mogą być indywidualne (1 instruktor + 1 uczeń + 1 sprzęt)lub grupowe (1 instruktor + 2 uczniów + 1 lub 2 komplety sprzętu). Uczestnicy otrzymują: kask ochronny lub kask z nagłośnieniem, kapok, trapez kitowy, piankę.
Sprawdź ceny kursów i terminy.
Wiecej

Kursy na Optymistach


W tym roku przygotowaliśmy specjalną ofertę dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat - szkolenie na bezpiecznych, 1-osobowych jachcikach klasy Optymist. Są to najmniejsze jednostki szkoleniowe i regatowe. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.
Wiecej

Kursy Katamaranu


Prowadzimy kursy:
6-dniowe: - 18 godzinnne, - 12 godzinne
2-dniowe: - 6 godzinne, - 4 godzinne oraz 1-dniowe - 3 godzinne.
Istnieje możliwość pływania na katamaranie ze sternikiem"
Hobie Cat 15 150 zł./1 godz. Hobie Cat Dragon - 110 zł/1 godz Hobie Cat Dragon - 110 zł/1 godz.
Sprawdź ceny kursów i terminy.
Wiecej

Sprzęt


Deski windsurfingowe Bo Sport oferuje 2 rodzaje sprzętu: szkoleniowy i funboardowy. Sprzęt szkoleniowy jest dostosowany do nauki początkowej i doskonalenia pierwszej fazy surfowania. Tu polecamy deski mieczowe o zróżnicowanej wyporności 145 – 225 litrów. Sprzęt funboardowy przeznaczony jest dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych deskarzy.
Wiecej

Wypożyczalnia WIndsurfingu


Nasza szkoła znajduje się bezpośrednio nad wodą. Mamy własną dużą plażę, gdzie wygodnie można taklować pędniki. Wielką zaletą dla uczących się jest bezpieczny akwen treningowy. Dno jest piaszczyste, bez kamieni, raf i muszli. Woda w zatoce jest płytka, nawet daleko od brzegu.
Wiecej

Wypożyczalnia Katamaranu


Wypożyczalnia katamaranu w Chałupach.
Hobie Cat 15

Hobie Cat Dragon
Sprawdź ceny.
Wiecej

Wypożyczalnia Kitesurfingu


Prowadzimy wypożyczalnie kitesurfingu.
Posiadamy sprzęt:
Kity firmy Northkiteboarding: Evo (4 lub 5 linek): 6, 7, 9, 10, 12
Rebel (5 linek): 9, 10, 12
Dyno (5 linek): 17
Deski firm:
Northkiteboarding: Gonzales, X-Ride
Xenon: Prisma, Vidra, Laluz, Rayo
Wiecej

Wypożyczalnia Surfingu/bodyboardu

Wypożyczalnia surfingu i bodyboardu
Wiecej

Service Kitowy


W sezonie 2016 będą otwarte 2 punkty serwisu kitowego: 1. Chałupy 3 2. Warszawa ul. Wał Miedzeszyński 377 Naprawiamy: tuby, poszycie, linki, bary
Wiecej

Zakwaterowanie


Osoby biorące udział w kursach rezerwują zakwaterowanie we własnym zakresie. Polecamy: 1) Domki na terenie kampingu Chalupy 3, www.chalupy3.pl 2) Hotel 3* ,,Meridain" w Chałupach, www.hotelmeridian.pl 3) Pensjonat ,,Arka" w Jastrzębiej Górze, www.arka.afr.pl 4) Dom Gościnny ,,Olimp" Chałupy, ul.Kaperska 34, tel.58 6741523
Wiecej

Team


W tym dziale będziemy opisywać instruktorów którzy będą pracowali w Bo Sporcie.
Wiecej

Galerie


Zobacz zdjęcia z naszej bazy w Chałupach.
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl

Zakwaterowanie:Miejsce wyjazdu: