Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje ogólne


Bodrum należy do najpopularniejszych kurortów w Turcji, słynny ze swojego życia nocnego, pięknej mariny i doskonałych warunków do windsurfingu, kitesurfingu i żeglarstwa. Półwysep Bodrum położony jest 200 km na południe od Alacati na przeciw greckiej wyspy Kos.
Uprzejmie informujemy, iż od 2015 roku zakup tureckiej wizy na przejściu granicznym nie będzie możliwy. Wizę w celach turystycznych można uzyskać jedynie za pośrednictwem systemu E-visa: www.evisa.gov.tr/pl (koszt wizy 20 USD/os.). Podróżni podlegający obowiązkowi wizowemu do Turcji zobowiązani są posiadać paszport ważny co najmniej 60 dni od daty wygaśnięcia ważności wizy. Wiza turecka jest wizą wielokrotnego przekraczania granicy ważną 180 dni, (przy czym łączny pobyt w tym okresie na terenie Republiki Tureckiej nie może przekraczać 90 dni). Każdy obywatel Polski zobowiązany jest do wykupienia wizy.
Wiecej

Spot


Baza Fenerwindsurf jest położona w miejscowości Aykyalar na południowo – zachodnim krańcu Półwyspu Bodrum. Położenie spotu dokładnie na przeciw Greckiej wyspy Kos powoduje przyspieszenie Meltemi i zwiększenie jego siły o 1-2 stopni Beuforta.
Wiecej

Informacje windsurfingowe


Klub windsurfingowy Fenerwindsurf należy do znanej międzynarodowej sieci Nathalie Simon Club. Baza posiada deski freeride, freestyle i wave FANATIC. Żagle Neil Pryde - od 3.3m do 8.0 m. Modele: Hero, Natural, Volt, Xtype żagli szkoleniowych ( także dla dzieci) od 1.8 m to 4.0 m. Klub jest mały i zapewnia wysoką jakość świadczonych usług i miłą rodzinną atmosferę. Sprawdź ceny 2017.
Wiecej

ZakwaterowanieHotel Woxxie 4* (poprzednia nazwa Feye Pinara 3*) położony 800 m od bazy windsurfingowej utrzymany w typowo tureckim stylu, przepięknie położony wśród zieleni.
Hotel Bendis Beach 4*+położony 100 m od bazy windsurfingowej w cichym i spokojnym miejscu. Idealny dla rodzin, dogodnie położony przy jednej z ładniejszych plaż w Bodrum.
Hotel Armonia Holiday Village Club 5*
położony przy klubie windsurfingowym.
Więcej ofert na stronie:
http://www.bosporttravel.pl
Wiecej

Pogoda


sprawdź warunki pogodowe
Wiecej

CennikPrzeloty do Bodrum co tydzień od 27.04.17

Hotel Woxxie 4*(dawny Feye Pinara 3*)
Ceny od 1.908 zł/os dor w pokoju 2-osobowym /1 tydzień
Hotel Armonia Holiday Vill. 5*
Ceny od 2.285 zł/os dor w pokoju 2-osobowym /1 tydzień
Hotel Bendis Beach 4*+położony 100 m od bazy
Ceny od 2.099 zł/os dor w pokoju 2-osobowym /1 tydzień
Więcej ofert na stronie:
http://www.bosporttravel.pl
Wiecej

Galerie


zobacz zdjęcia z bazy w Bodrum
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl