Szkoła windsurfingu Bo Sport

 

Powrót

Informacje ogólne


Alacati jest położone 80 km od lotniska w Izmirze i kilkanaście kilometrów od Cesme. Cesme jest znanym kurortem Riviery Tureckiej. Panuje tu klimat śródziemnomorski z ciepłym suchym latem i łagodną zimą. W letnich miesiącach podobnie jak na Rodos i Kos występuje tu stały północno – zachodni wiatr ,,Meltemi”.
Uprzejmie informujemy, iż od 2015 roku zakup tureckiej wizy na przejściu granicznym nie będzie możliwy. Wizę w celach turystycznych można uzyskać jedynie za pośrednictwem systemu E-visa: www.evisa.gov.tr/pl (koszt wizy 20 USD/os.). Podróżni podlegający obowiązkowi wizowemu do Turcji zobowiązani są posiadać paszport ważny co najmniej 60 dni od daty wygaśnięcia ważności wizy. Wiza turecka jest wizą wielokrotnego przekraczania granicy ważną 180 dni, (przy czym łączny pobyt w tym okresie na terenie Republiki Tureckiej nie może przekraczać 90 dni). Każdy obywatel Polski zobowiązany jest do wykupienia wizy.
Wiecej

spot


Duża płytka zatoka z małą plażą. Wiatr z lewej strony pozwala pływać półwiatrem. Zatoka ma około 500 m szerokości w tym 300 metrów płytkiej wody (głębokość około 1 m). Kluby windsurfingowe mają swoje bazy na campingu windsurfingowym. Bo Sport współpracuje z Alacati Surf Paradise Club i Club Mistral.
Wiecej

Informacje windsurfingowe


W Alacati współpracujemy z Alacati Surf Paradise Club. Klub posiada własną plażę, jest dużo miejsca do taklowania sprzętu, przy klubie działa bar windsurfingowy. Baza otwarta jest od 01.04 do 01.11. ASPC posiada 250 desek, 450 pędników. Sprzęt: JP / Neilpryde /GAASTRA/: Pędniki Neil Pryde otaklowane są na masztach karbonowych typu RDM i bomach T8. Szkoła ASPC przygotowała specjalne ceny do 15.05.15 oraz od 15.09.
Wiecej

Informacje kitesurfingowe


Najlepsze warunki do uprawiania kitesurfingu i baza kitowa Adrenaline Sports mieści się na plaży Pirlanta. www.adrenalinekiteschool.com. położenie ok. 20 km od Alacati. Spot kitowy w Alacati znajduje się w północnej części zatoki. Akwen jest płytki z dużą plażą do startów i lądowania. Club Mistral organizuje codzienne transfery łodzią na spot kitowy.
Wiecej

Kursy windsurfingu


KURSY WINDSURFINGU
VDWS podstawowy 5 sesji - 210 € (łącznie ze sprzętem).
VDWS patent - 40 €
Kurs dla zaawansowanych 2 sesje - 150 € (nie obejmuje sprzętu).
1 sesja trwa 2 godziny dla 3-6 kursantów, dla 1-2 kursantów 1 sesja to 1 godzina.
Wiecej

Zakwaterowanie


Przeloty czarterowe do Izmiru co tydzień od połowy maja. Więcej ofert na stronie: http://www.bosporttravel.pl
Wiecej

Pogoda


Sprawdź warunki pogodowe w Alacati
MiesiąceKwiecieńMajCzerwiecLipiecSierpieńWrzesieńPaździernik
% dni z wiatrem > 4 Bft64669090956560
Temp.powietrza20242630312723
Temp.wody17192123232221
Wiecej

Cennik


Więcej ofert na stronie: http://www.bosporttravel.pl
Sprawdź ceny kursów i wypożyczenia sprzętu.
Wiecej

Galerie


zobacz zdjęcia z bazy w Alacati i spotu kitowego w Pirlancie
Wiecej

spacer
Powrót na poprzednia strone BoSport.pl     Powrót na góre strony BoSport.pl